Melker Schörling Bursu

Çalışanlarımızın bilgisi ve deneyimi Securitas’ın temelidir. Melker Schörling Bursu çalışanlarımıza profesyonel bilgi ve deneyimlerini uluslararası bir düzlemde geliştirme fırsatı sunmaktadır. Burs her yıl, işlerinde her gün kahraman gibi davranarak müşterilerimiz için sürekli olarak bir fark yaratan dört saha çalışanına verilmektedir.

1992’de başlatılan Melker Schörling Bursu, Melker Schörling, Yönetim Kurulu Başkanı olmak için Başkanlık ve CEO’luk görevini bıraktığında oluşturuldu. Bu bursun amacı, Securitas’ın faaliyet gösterdiği bir başka ülkede belli bir alanda/konuda uluslararası eğitim fırsatları sunmaktır.

Başvuru Süreci

2019 yılı için son başvuru tarihi, 19 Kasım 2018'dir. Bursu kazananlar, 11 Şubat 2019 tarihinde belirlenecektir. Burs faaliyeti, Nisan - Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

Detaylı bilgiye, Securitas Çalışan Portalı'ndan ya da bağlı bulunduğunuz şube müdürlüğününden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki başvuru broşürünü inceleyebilirsiniz.  

 Detaylı bilgi için broşüre tıklayın. 

Bize ulaşın
*
*

Securitas Ailesi'ne Katılın
*
*
*
*
*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartınız Var Mı?

*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Türünüz Nedir?

*
*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikalarımızda belirtilen şekilde işlenecektir. Politikalara buradan göz atabilirsiniz. Formu göndererek, kişisel verilerinizin Securitas tarafından kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.