Size Yatırım Yapıyoruz

Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak,  çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,  işini sahiplenmiş, aidiyet duygusu gelişmiş mutlu çalışanlar yaratmak en önemli hedefimiz. Bu nedenle, çalışanlarımızın bağlılığını sağlama amaçlı, takdir, ödüllendirme ve teşvik programları düzenlenmektedir.

Securitas’ta her 2 yılda bir tüm çalışanlarımızın dahil olduğu “Çalışan Anketi” uygulanmaktadır. Çalışan anketi ile çalışanlarımız liderlik, müşteri odaklılık, hedefler, organizasyon, ben ve iş arkadaşlarım alanlarında değerlendirmeler yapabilmektedir. Çalışan anketi sonuçlarına göre eylem planları gerçekleştirilmekte ve tüm süreçlerimize ilişkin iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

10., 20. ve 25. yılı dolduran çalışanlarımız her yıl düzenlenen törenle ödüllendirilmektedir.

Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.

Çalışanlarımızın öneri ve beklentilerini dikkate almakta ve bağlılığı güçlendirecek çalışmaları sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Securitas Ailesi'ne Katılın
*
*
*
*
*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartınız Var Mı?

*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Türünüz Nedir?

*
*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikalarımızda belirtilen şekilde işlenecektir. Politikalara buradan göz atabilirsiniz. Formu göndererek, kişisel verilerinizin Securitas tarafından kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.