Pazar Yerimizi Güçlendiriyoruz

Securitas’ın sektördeki dönüşüme öncülük etme stratejisi Vizyon 2020 ile hız kazandı. Bir yandan yangına karşı güvenlik ve kurumsal risk yönetimi hizmetleri için müşteri taleplerini karşılarken öte yandan teknolojik güvenlik çözümlerimizi geliştirme konusunda önemli gelişmeler kaydediyoruz.

Securitas, Grubun ilerleyen yıllardaki stratejisini uygulama konusunda emin adımlarla ilerliyor: Vizyon 2020.

2020 Vizyonu ile Sürdürülebilir Bir Özel Güvenlik Firması

 Yıl boyunca, Securitas bir çok kilit projeyi tamamlayarak uzun vadeli hedeflerimizi gerçekleştirmeye bizi bir adım daha yaklaştırdı. Dahili süreçlerimizin tek tip hale getirilmesini ve temelimizin daha da güçlendirilmesini hedeflediğimiz hedef alanımızda, tamamlanmış olan Grup çapındaki üç eylem ön plana çıkıyor.

İlk olarak, Securitas, veri depolama ve müşteri zekasını içeren Securitas Operasyon Merkezlerinin küresel olarak sürekliliğini sağlama konusunda başarılı şekilde ilerliyor.

İkincisi, Securitas’ın Grup Bilgi Teknolojileri yol haritasının tamamlanmış olması da, temelimizi güçlendiren bir başka eylem olarak ön plana çıkıyor.

Üçüncüsü ise, yıl boyunca dört ana satın alma işlemi ile sonuçlanan, elektronik güvenlik alanındaki gerekli satın alımları tanımlamakta başarılı olmamız.

Securitas’ın Büyüme çabaları, öngörülü güvenlik hizmetlerinin büyümesini hızlandırmayı kapsıyor. Şu anda orta ölçekten uzun vadeye kadar birçok eylemimiz devam ediyor. 2020'ye giden yolda,  bilgi lideri bir özel güvenlik firması olarak Yatırımlar vasıtasıyla yoğunluğumuzu ve izlerimizi artırma amacıyla mobil hizmetlerimizi genişletmenin yanı sıra, satın almalar ve yeni satış kanalları ile birlikte, çalışmalarımız aynı zamanda uzaktan güvenlik ve izleme hizmetlerimizi güçlendirmeyi, oldukça özelleştirilmiş müşteri segmentleri ile farklılıkları geliştirmeyi, yangına karşı güvenlik hizmetlerini genişletmeyi ve kurumsal risk yönetiminde sürekli yatırımları da kapsıyor.

Özel Güvenlik Sektörünü Her Yönüyle Değiştirmek

Uzun vadede, Securitas, güvenlik sektörünü her yönüyle dönüştürmeyi hedefliyor. Sektörde bir sonraki dönüşüm dalgası ve çığır açacak yenilik, geçmişe yönelik dijital veriler ve gerçek zamanlı verilerin kullanımına ve akıllı sistemlerin ve tecrübenin bu verileri, suçu ve tehditleri önleme potansiyeli olan pratik önlemlere nasıl dönüştüreceğine odaklanacak. Bu gelişmeye en hızlı şekilde karşılık veren ve en yüksek müşteri değerini yaratan güvenlik şirketleri, en fazla veriye ve en yoğun güvenlik çalışanı ağına sahip şirketler olacak. Pazar liderliği Securitas, mevcut ve gelecekteki müşteri taleplerini karşılamak için maliyet etkin güvenlik hizmetleri ve özelleştirilmiş çözümler sunar. Bugünkü koruyucu hizmetlerinden, yangına karşı güvenlikten ve kurumsal risk güvenliğinden, yarının öngörülü güvenlik hizmetlerine uzanan rekabet avantajımız bize piyasada eşsiz bir konum kazandırıyor. 

Güvenlik Çözümleri pazarda Eşsiz Bir Konum Sağlıyor

Daha fazla yetkinlik, beceri ve özelleştirilmiş güvenlik hizmetleri, Securitas’ın müşterilerine verdiği değeri zenginleştiriyor. Bu aynı zamanda rakiplerin sayısını da azaltıyor.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.