Securitas security Madrid

Neden Entegre Güvenlik Çözümleri?

Tek çözüm, tek sözleşme, tek muhatap

Doğru Yatırım

Securitas Türkiye, işiniz ve işletmeniz için en doğru güvenlik yatırımını yapar.

İşletmeler, güvenlik hizmetlerine yatırım yapmaktansa, yatırımını işini geliştirecek şekilde daha etkili kullanmayı tercih etmelidir.

Securitas Güvenlik Hizmetleri, entegre güvenlik çözümleri ile işletme için en doğru güvenlik sistemini oluşturur ve doğru yatırımları yapar. Tüm kamera sistemleri, uzaktan izleme ve alarm sistemleri gibi teknolojik yatırımlar, Securitas’ın uluslararası finansal gücü ve binlerce müşterisinden gelen tecrübesi ile kurulur. İşletme sahibi, bütçesini kendi ana iş kolu için kullanabilir.

Tek Muhatap

Securitas Türkiye, güvenlik hizmetlerini oluşturan farklı çözüm ortakları arasında vakit kaybetmeksizin tek bir iletişim noktası oluşturur.

Geleneksel güvenlik şirketlerinde güvenlik hizmeti kurgulanırken, güvenlik görevlisi, kamera, alarm ve erişim kontrol sistemleri gibi tüm yapı taşları tek bir çözüm ortağı tarafından sağlanmaz. İşletme, zaman ve kaynak yönetimi konusunda bir çok problem yaşar.

Securitas Güvenlik Hizmetleri, entegre güvenlik çözümüne ait tüm yapı taşları için tek bir muhatap sağlar. Müşteri nerede sorun yaşarsa yaşasın, iletişim noktası Securitas olacaktır.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Securitas’ın dünya genelindeki bilgi birikimi ve yüksek hizmet kalite anlayışını esas alan Securitas Türkiye işletmeniz için çalışıyor.

Entegre güvenlik çözümü kurgusunda, tüm yapı taşlarının birlikte ve uyumla çalışması yüksek hizmet kalitesinin esasını oluşturur.  Güvenlik hizmetine ait tüm süreç, tamamen Securitas tarafından oluşturulur. Hizmet akışında ortaya çıkabilecek problemler en kısa sürede giderilir.

Securitas Avrupa ile sürekli bilgi alışverişinde olan Securitas Türkiye, yerel güvenlik hizmeti sağlayıcıların çözemeyeceği derinlikteki güvenlik risklerini kontrol altına alabilecek bilgi birikimine sahiptir.

Sürdürülebilir Hizmet

Securitas Türkiye, sağladığı güvenlik hizmetinin kesintiye uğramaması için en hızlı desteği veriyor.

Sürdürülebilir hizmeti sağlamak için yüksek standartlara sahip teknoloji kullanılmalıdır. Securitas Güvenlik Hizmetleri, kullandığı her aracın kendi sorumluluğunda olduğunun bilincindedir.

Güvenlik risklerinin minimize eden entegre güvenlik anlayışının temel hedefi hizmetin kesintiye uğramamasıdır. Hizmet kurgumuz verilen hizmetin herhangi bir kesintiye uğraması durumunda ortaya çıkacak riskleri en aza indirecek şekilde tasarlanır. 

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.