Mobil Kamera

Güvenlik çözümleri işletmelerin hızlı değişebilen yapı ve uygulamalarına aynı hız ile uyum sağlayabilmelidir. Mobil Kamera hızla devreye alınabilen bir çözüm olarak bu değişen güvenlik ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için tasarlanmıştır

Mobil kamera, kurulum gerektirmeyen, hızlı değişen güvenlik ihtiyaçları için üretilmiş özel bir sistemdir. Koşulların ve risklerin her gün değişebildiği maden, enerji sahaları veya şantiyeler gibi geniş alanların güvenlik kurgularında etkin taşınabilir bir çözümdür. Platform ihtiyaca özel olarak da tasarlanabileceği gibi genelde iki sabit ve bir hareketli kameradan oluşmaktadır. 

Özel römorku sayesinde bir araç arkasında çekilerek hizmet verilecek bölgeye getirilebilir ve dakikalar içerisinde devreye alınabilir. Üzerinde bulunan seslenme ve aydınlatma sistemleri ile ihlaller halinde etkin caydırma sağlarken, bataryaları sayesinde elektrik bağlantısının kesildiği durumlarda dahi saatlerce hizmet verebilir. Kalabalık kontrolünde canlı izleme için ek olarak kullanılabilir, bir olay durumunda olayın nasıl gerçekleştiğine dair görüntüler geriye dönük izlenebilir.

Koşulların ve risklerin sürekli değiştiği alanlarda güvenlik kurgularına uyum sağlayarak kolayca çözüm oluşturur. Konserler, spor müsabakaları, fuar, kongreler ve sanat etkinlikleri gibi geçici süre ile yüksek güvenlik ihtiyacının olduğu durumlarda kullanılır. Ek olarak kurulacak daha kapsamlı bir güvenlik çözümünün altyapı çalışmaları sürerken alanın güvenliğinin esas çözüm devreye alınana kadar sağlanmasına destek olur.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.