Çırağan Palace Kempinski

Lojistik anlamındaki başarıları, idari hususlardaki hassasiyetleri ve yöneticilerle iletişim kurmada kolaylık sağlamaları sebebiyle Securitas’ı tercih ettik.

Kurumsal Bir Özel Güvenlik

Önemli toplantıların çokça yapıldığı, devlet delegasyonları ve yurtdışından gelen misafirlerin asla eksik olmadığı Çırağan Sarayı kempinski İstanbul Otel olarak Güvenlik Departmanımızın bir kısmını kurumsal bir taşeron firmaya bırakmayı uygun gördük.

25 kişilik ekibiyle otelimizin güvenliğine katkı sağlayan Securitas; 2015 yılından bu yana bizimle. Lojistik anlamındaki başarıları, idari hususlardaki hassasiyetleri ve yöneticilerle iletişim kurmada kolaylık sağlamaları sebebiyle Securitas’ı tercih ettik.

Teknolojik Güvenlik Çözümleri

Kurallar bizim için çok önemli olup bu konuda asla esneklik gösterilmez. Kendi içlerinde sıkı kuralları olan Securitas ile çalışmak istememizin bir diğer sebebi de buydu. Burada gerçek bir aile gibi olduk. İki senedir Securitas ekibini, kendi ekibimizden ayırmadık ve birbirimizi sahiplendik. Personel bilgilendirme toplantılarımıza dahi katılıyor ve renk katıyorlar. Her türlü teknolojik imkandan yararlanarak sağlamaya çalıştığımız Güvenlik ekibimize katkı sağlıyorlar. Onları etrafta görmek misafirlerimize de huzur veriyor. Başarılı bir çözüm ortaklığı içinde olduğumuzu düşünüyorum.