Limanlar ve Lojistik

Hayati öneme sahip limanların operasyonlarının sorunsuz gerçekleşmesi için sürekli çalışıyoruz.

Limanlar ve lojistik segmentinin en büyük özelliği segmentteki oyuncuların küreselliği ve global operasyonlar yürütmesidir. Bu nedenle de tüm operasyonlarda uluslar arası standartlar uygulanmaktadır. Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile limanların grift operasyonel süreçlerini ve zamana karşı yarışan lojistik operasyonlarını uluslararası tecrübe ile yönetiyor. ISPS koduna uygun olarak tasarlanan güvenlik hizmeti ISPS koduna uygun olarak tasarlanan güvenlik hizmeti, yetkin ve deneyimli çalışanlar ile sürekli güncelleniyor.

Lojistik için en önemli konu sürattir. Hareket halinde, takip gerektiren, yoğun bir çalışma düzeni olan lojistik sektörü için çözüm ortaklarının da aynı performansa sahip olması gerekir. Bu noktada Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile sektöre özel çözümlerini hızlı aksiyon alarak, esnek ve dinamik yapısı ile çözüm ortakları ile aynı dili konuşur.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.