Perakende

Perakende sektöründe sunduğumuz Entegre Çözümler ile Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla riskleri azaltmak ve maliyet avantajı sağlamakla kalmıyoruz; aynı zamanda mağazalara giren çıkan müşteriyi sayabiliyor, satışların en yoğun olduğu saatleri tespit ederek verimliliği artıracak bilgileri müşterilerimizle paylaşabiliyor, çok satan ya da satış rakamı düşen ürünleri tespit edebiliyor, bu bilgiler ışığında müşterilerimizin yeni pazarlama stratejileri geliştirmesine katkı sağlıyoruz.

Perakende sektörünün birbirinden farklı beklentilerine çözümler üreten ve ekonomik özellikleri göz önüne alarak oluşturduğu entegre çözümlerini hayata geçiren Securitas farklı profildeki iş ortaklarına hizmet veriyor. Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla; sektörün mağdur olduğu ürün kaybını, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu “Kayıp Önleme Projeleri” sayesinde en aza indiriyor. Diğer yandan Milli Projeler yapılanması sayesinde her lokasyonda aynı standardın sağlanmasını başarıyor ve iş ortaklarının beklentilerine en uygun çözümü üretiyor.

Sürekli olarak profesyonel ve kişisel gelişim eğitimleri ile donanımı artırılan Securitas Türkiye ilgili şirketlerinde görevli güvenlik görevlilerimize; perakende sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olan “İmaj Kapıda Başlar, “Profiling (şüpheli paket, şahıs tespiti) Sınıf ve Uzaktan Eğitimi”, “Perakende Risk Tespiti” ve “Engellilerle İletişim” eğitimlerini veriyoruz. Bu sayede müşterilerimize de kendi müşterilerinin memnuniyetini artırmaları için destek oluyoruz. Ayrıca, perakende sektörü perakende sektörü özelinde düzenlediğimiz “Masa Başı Tatbikatları” esnasında müşterilerimiz ile bir araya gelerek olası risk senaryolarını değerlendiriyor ve durumlara özel çözümler konusunda müşterilerimizin farkındalığını artırarak perakende sektörünün gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Securitas, Türkiye’nin her bölgesinde perakende sektörüne verdiği hizmeti; Zincir Giyim Mağazaları, Zincir Marketler, Restorant Cafe-Bar, Yapı Marketler, Zincir Elektronik Marketler ve Alışveriş Merkezleri alt segmentlerinde sunuyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla sunulan Entegre Çözümler:

  • Özel Güvenlik Görevlisi Hizmeti
  • Uzaktan Refakat Hizmeti
  • Adli İşlem Takibi Hizmeti
  • İtfaiye Hizmetleri
  • Mobil Kamera Hizmeti
  • Video Analizli Kamera Hizmeti
  • Video ile Uzaktan Devriye Hizmeti
  • Kayıp Önleme Hizmeti
  • İş Zekâsı Hizmeti
Securitas security Denmark

Migros Ticaret A.Ş.

“Securitas’la çalışmaya başladığımızdan beri hizmet kalitesi büyük oranda gelişti.”

Bizi İş Ortaklarımızdan Dinleyin

Perakende Sektöründe Özel Güvenlik Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Alışveriş merkezlerinden, zincir mağazalara, restorantlardan kafe barlara kadar farklı perakende sektörleri için geliştirdiğimiz benzersiz özel güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bize ulaşın