“Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü” bu yıl da Securitas’ın oldu!

20 Şubat 2013 Çarşamba

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Securitas, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü. Kariyer.net tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni, 13 Şubat 2013’te Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Türkiye’de, insan kaynakları alanındaki başarılı projeleri öne çıkarmak ve sektör duayenlerini insan kaynakları profesyonelleriyle bir araya getirmek amacı ile gerçekleştirilen zirve kapsamında, Kariyer.net tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen “12.Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri”, 13 Şubat 2013 tarihinde yapılan tören ile sahiplerini buldu.

Şirketlerin, Kariyer.net üzerinden yapılan başvurularda gösterdikleri özenin değerlendirildiği  “12.Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında Securitas, 2012 yılı içerisinde Kariyer.net üzerinden aldığı toplam 52.991 başvuruyu, %99,47 oranında adaya özel cevaplandırarak “Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü. Başvurulara, ortalama 2 gün içerisinde cevap veren Securitas, 2012 yılı içerisinde %90'ı saha kadrosu (güvenlik görevlisi iş ilanı) olmak üzere, Kariyer.net üzerinden 150 iş ilanı yayınladı.

Bu yıl, “Enerjiyi Yaratanlar: Hareket, Dönüşüm, Güç” teması ile insan kaynakları profesyonellerinin karşısına çıkan İnsan Kaynakları Zirvesi 2013 kapsamında düzenlenen ödül töreninde, Securitas İnsan Kaynakları Müdürü Neşe Bilgin ve Securitas İnsan Kaynakları ekibi sahneye birlikte çıkarak “İnsana Saygı Ödülü”nü Securitas adına aldı.

Tören sonrasında, “Securitas olarak İK politikamızı ‘Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever’ değerlerimiz doğrultusunda, insana verdiğimiz değer çevresinde şekillendirdik.  İki yıl üst üste almaya hak kazandığımız “İnsana Saygı Ödülü” ile potansiyel çalışanlarımızın başvurularını değerlendirme sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti bir kez daha gözler önüne serdik. İnsan Kaynakları alanında, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan ‘İnsana Saygı Ödülü’nü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

.