Securitas Bu Yılda “Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü” nün Sahibi

16 Şubat 2014 Pazar

Türkiye güvenlik sektörünün bilgi lideri Securitas, bu sene üçüncü kez Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu. Her yıl olduğu gibi bu sene de İnsan Kaynakları 2013’te Kariyer.net tarafından verilen İnsana Saygı Ödülü’nü, Securitas Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Gültekin ve Securitas İnsan Kaynakları ekibi birlikte aldı.

Güvenlik sektörünün bilgi lideri Securitas, iki yıldır olduğu gibi bu yıl da ‘Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü kazandı. Böylece Securitas üç yıl üst üste bu ödülü kazanma başarısını gösterdi. İnsan Kaynakları Zirvesi bu yıl 12-13 Şubat tarihleri arasında ‘İnsan Kaynaklarında Ezber Bozan Bakış Açıları' temasıyla Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi. Kariyer.net tarafından 13. kez verilen ‘Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’ üçüncü kez Securitas’ın oldu.

İnsan Kaynakları Zirvesi 2013 kapsamında düzenlenen ödül töreninde, Securitas İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Gültekin ve Securitas İnsan Kaynakları ekibi birlikte sahneye çıkarak ‘İnsana Saygı Ödülü’ nü aldılar. Gültekin ödülü aldıktan sonra yaptığı kısa konuşmada “Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan ‘İnsana Saygı Ödülü’nü üç yıldır almaktan dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

İnsana Saygı ödülü, Kariyer.Net'te ilan yayınlayan şirketlerin, başvuruları cevaplama oranlarına göre değerlendiriliyor. Securitas, geçen iki yıl da olduğu gibi ulaştığı rakamlar sonucunda ‘13.Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı. Kriterler doğrultusunda 2013 yılı içerisinde Kariyer.net üzerinden aldığı toplam 40.805 başvuruyu, %99,9 oranında adaya özel cevaplandırarak ‘Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü. 2013 yılı içerisinde aldığı başvuruların %95’i saha ve %5’i idari kadro olan Securitas, başvurulara ortalama 4 gün içerisinde cevap verdi.