Securitas, Güvenlik sektörünü geleceğe taşıyor

10 Ağustos 2017 Perşembe

Securitas, Güvenlik sektörünü geleceğe taşıyor

Securitas Future Lab, bugün tüm webte yayınlandı. Burada, global organizasyonumuz içerisinde yer alan en iyi fikirleri ve en yeni konseptleri koleksiyonlar şeklinde yayınlayacağız.

 Güvenlik gelişiyor. Ve tabii ki Securitas da. İş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve teknolojiyi en doğru şekilde entegre etmek için gelişiyoruz. Bu aynı zamanda bir açılım. Securitas fikirlerini ve yeniliklerini saklamak yerine, sergilemeyi amaçlayan bir açılım.

Secuitas Future Lab web sitesini bu yüzden yarattık, www.securitasfuturelab.com -  Securitas’ın dünyanın her bir köşesinden topladığı fikirleri ve yeni konseptleri sergileyen bir koleksiyon. Bu fikir ve konseptlerden bazıları şu an hayata geçirildi, bazıları da başlangıç aşamasında. Fikirlerimizi dünyayla, iş ortaklarımızla ve genel olarak sektör ile paylaşmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki fikirler her zaman paylaşıldığında ve tartışıldığında büyür ve gelişir.

Future Lab web sitesinde, www.securitasfuturelab.com, düzenli aralıklarla yeni fikirler ve hikayeler yayınlayacağız. Abone olarak tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Başlangıç olarak, geleceğin güvenlik görevlilerinin profili ve teknolojinin güvenlik görevlilerinin iş yapış şeklini nasıl değiştirdiği hakkında hikayeler yayınladık. Sitede aynı zamanda drone teknolojilerinin güvenlik hizmetlerine nasıl destek olacağına dair hikayeler var.

Securitas aynı zamanda marka konseptini ve görsel tasarım materyallerini güncelliyor. Daha modern, koyu ve canlı bir görünüm elde ediyor. Önümüzdeki aylarda, global organizasyonumuzda yerleştirmelere ve geçişlere başlayacağız.

Basın açıklamasının İngilizce hali için global sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.securitas.com