Securitas Türkiye Tedarikçileriyle Bir Araya Geldi

10 Mayıs 2016 Salı

Kaliteden ödün vermeden yönetilen tedarik süreçleri iş ortaklıklarının devamlılığına katkı sağlıyor. 

Güvenlikte bilgi lideri Securitas Türkiye, geleneksel hale gelen ve bu yıl yedincisi gerçekleştirilen Securitas Tedarikçi Günü ve Ödül Töreni’ni        4 Mayıs 2016 tarihinde, İstanbul, The Ritz Carlton Oteli’nde düzenledi.

Ellinin üzerinde tedarikçi firmanın bir araya geldiği Securitas Tedarikçi Günü, Securitas Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer’in açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasında uzun vadeli iş birlikteliklerinin önemine dikkat çeken Dönmezer, etik kurallar çerçevesinde karşılıklı olarak kaliteden ödün vermeden devam eden çalışmalarının olumlu etkilerinden söz etti.

Yıllık 64.761 TL’lik satın alma cirosuna sahip olan Securitas Türkiye’nin İdari işler, Satınalma ve Lojistik Koordinatörü Uluç Kayhan katılımcılarla satınalma kriterleri ve ürün teslim süreçlerini paylaştı. Sunumunda 30 farklı segmente özel olarak üretilen ürünlerin tedarik sürecindeki hassas noktalara dikkat çeken Kayhan, özellikle lojistik süreçlerin önemine dikkat çekti.  Etkinlikte Securitas İtfaiye Hizmetleri sunumu ile son kullanıcı ve kurumsal müşteriler için geliştirilen kişisel bir güvenlik uygulaması olan Securitas Güvendeyim Uygulaması sunumları da katılımcıların ilgisini çekti.  

Securitas Tedarikçi Günü’nün  sonunda “Yılın Tedarikçileri” ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ödül almaya hak kazananlar Dumat Ofset Matbaacılık, Doğukan Ayakkabı ve Sodexho Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. oldu. Ödüllerini sahiplerine veren Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Sönmezer, toplantı sonundayılın tedarikçilerine ödüllerini takdim ederken yaptığı konuşmada “Tedarikçilerimiz önemli iş ortaklarımız arasında yer alıyor,  kendilerine Securitas Türkiye’ye değer kattıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.