Üniforma Değişimi Duyurusu

28 Mart 2019 Perşembe

Securitas Türkiye bünyesinde yer alan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’nin ticaret unvanı; 26 Mart 2019 tarihli Olağanüstü Genel Kurul kararı ile Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri ve Hizmetleri A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Süreçle ilgili yasal başvurular resmî kurumlar nezdinde takip edilmektedir.

Unvan değişikliği sonrası; Securitas Türkiye bünyesinde görev yapmakta olan güvenlik görevlisi çalışanları bu yaz sezonundan itibaren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanununa uygun olarak Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından izinleri alınmış Securitas logosu taşıyan üniforma giyeceklerdir. Üniforma değişimi tüm projelerimizde kademeli olarak 30 Mayıs tarihine kadar gerçekleştirilecektir.


01.09.2018 tarihinde başlayan Entegrasyon sürecimizin son aşaması olan üniforma değişimleri ile yeni yapılanmamız tamamlanmaktadır. Ülkemizin en iyi güvenlik şirketini ortaya çıkarma amacıyla yola çıktığımız bu sürecin; sektörümüz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz.

İlgili duyuru metnine aşağıdaki ilgili duyurudan ulaşabilirsiniz: 

İlgili Doküman